Auto Józwik

Skrzynie automatyczne

Jesteśmy partnerem programu MotulEVO w zakresie obsługi oraz dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów

W związku z ogromną popularyzacją automatycznych skrzyń biegów w pojazdach w naszym kraju, z początkiem 2019 roku wprowadzamy do naszej oferty nowe usługi związane z obsługą tych skomplikowanych urządzeń.

Właściciele samochodów wyposażonych w automatyczną skrzynią biegów cenią komfort związany z ich użytkowaniem. Doskonale wiemy jednak, że automatyczne skrzynie biegów muszą zmierzyć się z bardzo trudnymi warunkami eksploatacyjnymi – wysokimi temperaturami oraz ogromnymi przeciążeniami. Wyłącznie kompleksowa i profesjonalnie przeprowadzona wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów jest gwarancją jej bezawaryjnej pracy.

Auto Józwik - Zadzwoń i umów się

(22) 774 30 36

600-986-536

Dynamiczna wymiana oleju

Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt Launch CAT-501S dedykowany do profesjonalnej dynamicznej wymiany środka smarującego. Dzięki temu urządzeniu jesteśmy w stanie wymienić 100% oleju jaki mieści się w każdej automatycznej skrzyni biegów.

Obsługujemy :

Wymiana sprzęgła + adaptacja

Wykonujemy ponadto usługi wymiany sprzęgieł podwójnych w automatycznych skrzyniach biegów DSG grupy VW wraz z końcową adaptacją ustawień mechatroniki takiej skrzyni.

Auto Józwik - Warsztat samochodowy

(22) 774 30 36

Nie czekaj, zadzwoń i umów się na serwis!

Wyślij nam wiadomość!

Potrzebujesz się skontaktować z nami? Wyślij wiadomość, a chętnie pomożemy!

Mail

Dział części : czesci@jozwik.com.pl

Telefon

Serwis :

(22) 774 30 36

Komórkowy:

600 986 536

Adres

Zadzwoń do nas!

Umów się przez telefon w kilka minut i zostaw nam swój samochód, my go naprawimy!